Menu

Polecane

Poddasze

Poddasze jest niezwykłym miejscem, w którym można zorganizować w zasadzie wszystkie rodzaje pomieszczeń. Nierzadko tego typu przestrzeń zostaje przez właścicieli niechlubnie zmarnowana i stanowi na przykład magazyn, w którym znajdują się niepotrzebne nikomu rzeczy.

Niektórzy zdają sobie jednak sprawę z tego, że poddasze można urządzić w innowacyjny, estetyczny i niezwykle funkcjonalny sposób. Wiele osób mieszkających w domach jednorodzinnych tworzy na poddaszu drugie mieszkanie, w którym mieszkają nastolatkowie lub nowożeńcy. Inną ciekawą opcją na aranżację wnętrza na poddaszu okazuje się urządzenie tam wielkiej łazienki, w której będzie się można odprężyć, naładować utraconą za dnia energię oraz przede wszystkim, w której będzie można choć przez chwilę odpocząć.

Wielka narożnikowa wanna dzięki pomieszczeniu takiemu jak poddasze wcale nie musi być marzeniem, które obserwujemy na ekranach telewizorów czy kin. Warto pamiętać, że przy odrobinie inpiracji dobre pomysły pojawią się same, a ta wspaniała przestrzeń nie zmarnuje się na rzecz zwykłego magazynu czy strychu.

Zobacz również:

Lokale Poznań