Menu

Polecane

Nieruchomości

Wbrew pozorom sprzedanie nieruchomości w XXI wieku wcale nie jest takie łatwe. Duża konkurencja sprawia, że często konsumenci wybierają inne nieruchomości niż te, które my oferujemy. Konkurencją dla rynku wtórnego są oczywiście inwestorzy, którzy tworzą nowoczesne osiedla nakierowane w całej pewności na najważniejsze potrzeby przyszłych mieszkańców, a więc ewentualnych klientów.

Chodzi między innymi o komfort, estetykę wnętrz czy szeroko pojęte bezpieczeństwo. Pomocne w przypadku sprzedaży mieszkania okazują się dwie rzeczy. Pierwszą z nich jest strona internetowa, na której można dodać swoje ogłoszenie i szczegółowo opisać oferowaną nieruchomość. Pomocą służy również rzeczoznawca, który tworzy profesjonalną wycenę nieruchomości i pokazuje, jakie zalety ma indywidualny dom czy mieszkanie.

Wycena jest bardzo ważna, ponieważ dzięki niej klient wie, że właściciel mieszkania w żaden sposób nie zawyża wartości mieszkania czy domu na swoją korzyść. Dziś wiele osób chcących sprzedać mieszkanie korzysta własnie z tych dwóch źródeł: internetu i rzeczoznawcy.

Zobacz również:

Lokale Poznań