Menu

Polecane

Jakie bonus można dostać od dewelopera.

W chwili obecnej polski rynek nieruchomości przeżywa swój rozkwit. Olbrzymim zainteresowaniem potencjalnych klientów cieszą się nie tylko domy jednorodzinne, czy też mieszkania, które to oferowane są na pierwotnym rynku nieruchomości, ale także nieruchomości, które pochodzą z wtórnego rynku nieruchomości.

Na zaistniałą sytuację wpływ ma szereg czynników, nie tylko potrzeba klientów, by zrealizować swoje marzenia o posiadaniu własnego dachu nad głową, ale, co najważniejsze, coraz niższe ceny, jakie zapłacić oni muszą za metr kwadratowy powierzchni użytkowej danej nieruchomości. Innym czynnikiem, warunkującym wzrost zainteresowania dokonaniem zakupu nieruchomości są coraz korzystniejsze warunki, na jakich oferowane są kredyty hipoteczne oraz kredyty mieszkaniowe, jak i coraz łatwiejsze procedury, jakie muszą zostać wypełnione przez przyszłych kredytobiorców, aby mogli oni takowe kredyty trzymać. Na polskim rynku nieruchomości już od dłuższego czasu można zauważyć, iż oferowane nieruchomości, nie tylko apartamenty, położone w najatrakcyjniejszych punktach miast, ale także domy jednorodzinne oraz mieszkania posiadają coraz wyższe standardy, które skutecznie poprawiają komfort mieszkania, developerzy oferują nieruchomości, które wyposażane są w wiele innowacyjnych rozwiązań, podnoszących funkcjonalność pomieszczeń, jak również zmniejszające koszty ich eksploatacji.

Nabywcy mieszkań coraz częściej otrzymują także możliwość dokupienia powierzchni garażowych, dodatkowo budynki, w których ulokowane są mieszkania coraz częściej w standardzie posiadają parkingi, odseparowane od otoczenia, na których teren wstęp mają jedynie mieszkańcy nieruchomości oraz goście przez nich zaproszeni.

Zobacz również:

Lokale Poznań