Menu

Polecane

Który deweloper jest najlepszy

Patrząc na dzisiejszy rynek nieruchomości mamy mnóstwo opcji. Jedyny problem przed jakim stajemy to wybrać inwestycje, która będzie spełniać nasze oczekiwania. Deweloperzy oferują nam zakup małych mieszkań, dużych apartamenty jak również domów. W przypadku domów skłaniałbym się do tego aby działkę oraz dom wybrać samemu. Wtedy mamy pewność, że jest to „nasz” dom a nie taki sam jaki mają wszyscy sąsiedzi na osiedlu wybudowanym przez tego samego dewelopera.

Mamy też wtedy świadomość ze inwestycja na jaką się decydujemy będzie spełnieniem marzeń o własnym domu. Wiadomo, że dla innych ludzi priorytetem nie będzie własny dom, ogród itd. a bliskość centrum miasta. Wtedy decydują się na inne inwestycje jakie ma w swojej ofercie deweloper. Wybór zależy od grubości portfela i tego co jest dla nas istotne. Możemy kupić wielki apartament z widokiem na rzekę lub mniejsze mieszkanie ze zdecydowanie gorszym widokiem.

Dlatego deweloperzy przystępując do inwestycji na każdej nieruchomości starają się zróżnicować ofertę w taki sposób aby każdy mógł zaleźć coś dla siebie i swoich możliwości finansowych. Czasami jednak lepiej trochę szczegółowiej przeszukać oferty deweloperów, trochę poczekać gdyż w przypadku gdy dana inwestycja nie sprzedaje się najlepiej to deweloper zacznie obniżać cenę oraz dawać rabaty. A przy kupnie 100 metrowego mieszkania obniżka ceny na poziomie 100 złotych na metrze będzie odczuwalna dla domowego budżetu. Można również zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na wykończenie mieszkania lub po prostu mieć mniejsza ratę kredytu do spłacania.

Zobacz również:

Lokale Poznań