Menu

Polecane

Wydłużenie okresu kredytowego do nawet pięćdziesięciu lat.

Już od kilkunastu miesięcy da się zaobserwować spore ożywienie na polskim rynku nieruchomości. Nie tylko w prasie, ale także na najpopularniejszych wśród polskich użytkowników, portalach aukcyjnych bez trudu odnaleźć można atrakcyjne oferty nieruchomości, wśród których proponowane są zarówno domy jednorodzinne w bardzo szerokiej palecie posiadanych przez nie metraży, czy też wielkości działek, ale także atrakcyjne mieszkania, w których zastosowano szereg poprawiających komfort użytkowania rozwiązań, jak i apartamenty, które zachęcają do dokonania ich zakupu doskonałym wykończeniem wnętrz, jak i bardzo korzystną lokalizacją.

W chwili obecnej, świadczący swoje usługi na terenie naszego kraju developerzy coraz częściej podejmują decyzję o tym, aby przyciągnąć do siebie potencjalnych nabywców za pomocą korzystnych, z punktu widzenia osób, zainteresowanych dokonaniem zakupu nieruchomości, promocjami oraz rabatami. Co więcej, rosnące zainteresowanie zakupem nieruchomości pragną wykorzystać także funkcjonujące na terenie naszego kraju instytucje bankowe. Każdy z nas z pewnością bez większego trudu odnotował olbrzymi skok aktywności polskich banków w zakresie promocji i reklamy oferowanych przez siebie produktów kredytowych, które przeznaczone mają zostać na sfinansowanie zakupu nieruchomości przez kredytobiorców.

Kredyty, udzielane na zakup domów, czy też mieszkań niemalże już standardowo posiadają obniżane marże, jak i prowizje, koszty, jakie związane są z ich uruchomieniem ulegają znaczącym obniżkom, wymogi, które muszą zostać spełnione przez osoby, ubiegające się o otrzymanie kredytu są coraz łatwiejsze do zrealizowania, wypłata środków następuje szybciej, aniżeli miało to miejsce jeszcze kilka lat temu, a ponadto okres kredytowania ulega przedłużeniu, do nawet pięćdziesięciu lat.

Zobacz również:

Lokale Poznań