Menu

Polecane

Osiedle jednorodzinne wybudowane przez dewelopera.

Było nam dane być ostatnio na prezentacji nowej inwestycji jednego z największych deweloperów w branży. Zorganizował on event na miejscu gdzie za dwa lata powstanie wilki apartamentowiec.

Przy okazji wkopano akty erekcyjny oraz zaprezentowano projekt budynku. Pokazano również wizualizację kilku przykładowych mieszkań i apartamentów mieszczących się na najwyższych kondygnacjach. Mieszkania, jeżeli sugerować się wizualizacją będą bardzo naświetlone dzięki bardzo dużej ilości okien i ich wielkości co bardzo przypadnie do gustu przyszłym klientom. Natomiast apartamenty będą bardzo luksusowe z własnymi windami i osobnymi miejscami garażowymi.

Na imprezie było bardzo dużo przedstawicieli władz regionu ponieważ deweloper jest bardzo aktywnym graczem na tutejszym rynku przez co współpraca jest bardzo zacieśniona. Przy tej okazji pokazano również koncepcję trzech kolejnych inwestycji jakie ma zamiar zrealizować deweloper. Jedna z nich dotyczyła wybudowania wielkiego osiedla domów jednorodzinnych na obrzeżach miasta. Dodatkowo deweloper zawarł w projekcie wybudowanie szkoły oraz pętli autobusowej żeby dodatkowo zainteresować przyszłych klientów.

Dzięki takiemu zabiegowi ma szanse na bardzo szybkie sprzedanie nieruchomości bez zbędnych obniżek cen co na dzisiejszym chwiejnym rynku jest koniecznością. Dwie pozostałe zaprezentowane inwestycje wzbudziły duży zachwyt ponieważ zakładają budowę największych w Polsce wieżowców mieszkalnych z apartamentami oraz mieszkaniami. Teraz pozostaje nam tylko czekać i patrzeć jak inwestycja będzie rosła w oczach.

Zobacz również:

Lokale Poznań